Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Zamilované rukavice

Kód: D1829
Vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi se se svou láskou držíte za ruce, když se procházíte venku a to i za zimního počasí? Kupte si tyto zamilované rukavice pro dva, které dokonale zahřejí Vaše ruce. Můžete si s klidem dopřát i dlouhé procházky za chladného mrazivého počasí a Vaše ruce se budou hřát vzájemně. Dopřejte si romantické procházky ve sněhu. Zamilované rukavice jsou originální dárek pro páry.

Romantické ruce držící v zimním období nemusí být spojeny s omrzlinami prstů nebo se zmrznutými rukama. Zamilované rukavice se postarají o teplo vašich rukou při dlouhých a studených procházkách a dokonce zahřejí atmosféru ve vašich srdcích! Díky dvojité rukavici budete moci chodit po ruce po celou zimu a užít si romantické chvíle i za chladu! Zamilované rukavice je sada dvou samostatných rukavic a jedné kombinované, které budou užitečné nejen při společných romantických procházkách. Jsou extrémně teplé a měkké, Byly vyrobeny v barvě lásky, takže jsou perfektním dárkem pro Valentýna a jiné romantické příležitosti.

Obsah balení:

  • 1ks rukavice pro dvojici
  • 2ks klasické rukavice

Specifikace produktu:

  • Velikost balení: 30 x 4 x 26 cm
  • Hmotnost balení: 0,13 kg
  • Společná rukavice má pro ruce dva speciální otvory
  • Rukavice vyrobené z teplého a měkkého rouna

Ilustrační videa:

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg