Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Sushi Maker

Kód: D1873
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patříte mezi ty, co si potrpí na netradiční pokrmy? Máte rádi sushi? Nyní si můžete snadno a rychle udělat doma vlastní sushi. Díky tomuto speciálnímu Sushi Makeru nemusíte sushi umět, stačí jen Maker naplnit všemi potřebnými surovinami, potom zatáhnout a vše je hotové. Jediné co potřebujete je řasa, rýže a vše co Vám v sushi chutná. Můžete pozvat návštěvu a servírovat lahodný pokrm, který vyrobíte velmi jednoduše. Sushi Maker je originální dárek do kuchyně.

Sushi, toto zdravé a přírodní jídlo z Japonska, se v České republice v poslední době stalo velmi populární. Stále více lidí se také snaží vyrobit sushi doma, aby překvapilo rodinu nebo přátele na večírcích a večírcích s tímto sofistikovaným a chutným pokrmem. Pěkná a estetická příprava sushi je však velkou a časově náročnou výzvou. Pro usnadnění života všech milovníků sushi byl vytvořen úžasně jednoduchý a rychle použitelný sushi maker. Díky němu snadno během několika okamžiků připravíte dokonalé sushi, které potěší všechny hosty, a budete vnímáni jako skutečný mistr sushi. Je to jednoduché, vložíte nori list do sushiho stroje, naložíte připravenou rýži, ryby a další doplňky, zatáhnete, zabalíte a je to připraveno!
 

Obsah balení:

  • 1ks sushi maker

Specifikace produktu:

  • Rozměry: 18,5 x 6,2 x 7,8 cm
  • S výrobcem sushi můžete připravit sushi snadno a rychle
  • Může také připravit další občerstvení
  • Barva: černá

Ilustrační videa:

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky do domácnosti a kanceláře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.23 kg