Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Super clean

Kód: D1859/MOD D1859/ZEL D1859/RUZ D1859/ZLU Zvolte variantu
Vyprodáno Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konec čištění špatně přístupných míst na klávesnici nebo dálkovém ovládání pomocí vaty nebo hadříku. Unikátní čisticí prostředek Super clean zvládne tuto práci velice jednoduše a obratně. Jedná se o plastickou hmotu, kterou jednoduše namáčknete na prostor který chcete utřít nebo vyčistit. Po odejmutí hmoty budou všechny malé nečistoty nalepené na hmotě a pryč z místa, kam nepatří. Originální dárek pro každého.
 

Čistící hmota super clean, díky které vyčistíte i špatně přístupná místa. Hmota je vyrobena z gumy, která na sebe přilepí všechen prach a špínu. Velkou výhodou čistící hmoty je, že se dostane naprosto všude. Hmota vyčistí špatně přístupná místa jako jsou např. klávesnice, štěrbiny v telefonu nebo jinou elektroniku. Čistit s ní ale můžete prach v bytě na místech, kde se s obyčejnou prachovkou nedostanete.

VLASTNOSTI HMOTY:

Velkou výhodou hmoty je, že se dá opakovaně používat. Hmotu stačí uložit zpátky do sáčku a udržovat ji na suchém a chladném místě. Je to skvělý pomocník, díky kterému budete mít v bytě naprostý pořádek. Na nábytku nezanechává žádné stopy, takže se nemusíte obávat, ani po opakovaném použití se nevytvoří žádné skvrny.

POUŽÍVÁNÍ HMOTY:

Před použitím je důležité hmotu alespoň 2 minuty válet v ruce, aby hmota ztvrdla. Jakmile ztvrdne, bude hezky držet pohromadě a neudělá vám nikde binec. Potom už stačí hmotu dát do požadovaného tvaru a přitlačit k předmětu, který chcete vyčistit. Hmota se dá vytvarovat, takže ji můžete vložit do různých štěrbin, ze kterých vám vytáhne všechny nečistoty. Hodně ji využijete při čištění klávesnice nebo na nepřístupných místech v autě. Je to skvělý pomocník, který nepoškodí povrch předmětů.

Obsah balení:

  • 1ks hmoty super clean

Specifikace produktu:

  • Hmotnost: 65g
 Ilustrační videa:
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky do domácnosti a kanceláře
Záruka: 2 roky