Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Rukavice prachovka mikrovlákno

Kód: D3199
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám vylepšenou verzi prachovky, takovou, která se dobře dostane do každých koutů. Jedná se o rukavice prachovka mikrovlákno. Není snadnější způsob, než si prachovku navléknout přímo jako rukavici a snadno tak setřít prach ze všech míst, kam se obyčejná prachovka ani hadr nedostanou. Rukavice jsou vyrobeny z mikrovlákna a přitahují prach jako magnet. Na jedné straně jsou rukavice vybaveny třásněmi pro utírání prachu a druhá strana rukavic má hladký povrch pro čištění skla a jiných povrchů, které nechcete poškrábat. S těmito šikovnými rukavicemi vyčistíte jakýkoliv povrch a to beze šmouh. Lze s nimi také umývat okna. Rukavice prachovka mikrovlákno je originální dárek do domácnosti, který uvítá každá hospodyňka.

Obsah balení:

  • 1ks prachovky

Specifikace produktu: 

  •  Absorpční vlákna z mikrovláken jemně odstraňují nečistoty z vyčištěného povrchu
  • Pevná manžeta chrání vnitřek rukavice a ruky před nečistotami
  • Můžete bezpečně a efektivně vyčistit všechny lakované, plastové, kovové, skleněné části vozidla a použít při domácím čištění 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky do domácnosti a kanceláře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.022 kg