Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Předsvatební věštby stolní společenská hra

Kód: D1770
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uspořádejte své kamarádce rozlučku se svobodou a připravte jí nezapomenutelné okamžiky s touto báječnou hrou Předsvatební věštby. Jedná se o zábavnou stolní hru, která Vám odhalí budoucnost novomanželů a také účastníků hry. Hra obsahuje 12 věšteb a pořádnou dávku tajemné atmosféry, kterou si během hry užijete. Odhalte tajemství a užijte si mysteriózní večer. Předsvatební věštby, je originální stolní hra pro rozlučku se svobodou.

Legenda říká, že během Dívčí rozlučky se svobodou provází účastníce zábavy neopakovatelná magie, která odhaluje schopnost předpovídat události. Jedinečnost večera a kouzlo vznášející se ve vzduchu Vám umožní poznat tajemství budoucnosti Novomanželů, a také zajímavé předpovědi týkající se účastnic večírku.

Ve hře "Předsvatební věštby" se nachází 12 věšteb, které ve spojení s magickou atmosférou provázející dívčí rozlučku se svobodou Vám odhalí mnoho tajemství z budoucnosti. Díky "Předsvatebním věštbám" získáš odpovědi na mnoho otázek: Např: Jaká budoucnost čeká nevěstu? Jak bude vypadat společný život Novomanželů? Kolik budou mít dětí a čím budou, až dospějí? Která z účastnic večírku stane jako další na svatebním koberci?

Obsah balení:

  • 12ks karet (věšteb)
  • 1ks návod

Specifikace produktu:

  • Rozměry balení: 8 x 11,5 x 0,5 cm
  • Hmotnost: 0,04 kg

Ukázka věštby:

Požádej Nevěstu, aby na chvíli odešla. Následně pod 5 talíři umístěte prvky, které budou označovat manželskou budoucnost Novomanželů (skutečné věci můžete také nahradit lístečky s jejich názvy). Poté se nevěsta vrací a vybere si jeden talíř. Předměty pro výběr: bonbón, pepř, pilníček na nehty, účtenka z obchodu, klíč, léky, snubní prsten nebo prstýnek, mince. 

Nevěsta si vybere např. pepř což znamená - mnoho pikantních chvilek v manželském loži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gadgets na párty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.045 kg