Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Paletový podtácek

Kód: D2107
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemáte rádi kola od skleniček na Vašem drahém stole? Jediným řešením jsou podtácky. Nabízíme Vám ovšem ne ledajaké podtácky. Tyto stylové podtácky mají nápaditou image klasických dřevěných palet. Malá paleta pod Váš hrneček vše vyřeší a bude to vypadat vskutku netradičně. Vykouzlete úsměv ve tváři Vašich hostů, až jim pod hrnek s kávou nabídnete paletu. V balení najdete 4 krásné paletové podtácky, které se budou hodit na každý stůl. Paletové podtácky jsou originální dárek do každé domácnosti.

Naše miniaturní palety se používají jako tácky na láhve, skleničky, hrnky a kelímky. Mini europalety jsou pozoruhodně podobné svým původním modelům a překvapí a usmějí tváře každého, kdo má kontakt s přepravou zboží na paletách. Originální dárek pro skladníka, řidiče kamionu nebo zaměstnance logistiky.

Obsah balení:

  • 4ks podtácku

Specifikace produktu:

  • Navržen jako miniatura palety
  • Materiál: dřevo - borovice

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální a netradiční gadgets
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg