Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Náplasti na hubnutí Kiyeski

Kód: D2304
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámy, chcete zhubnout do plavek, ale nemáte čas na sportování a posilování? Nelamte si hlavu a vyzkoušejte tyto jedinečné náplasti na hubnutí Kiyeski. Jedná se o elektrostatické rehabilitační náplasti, které Vám zaručí snadné hubnutí v pohodlí Vašeho domova nebo v práci. Náplast stačí nalepit na břicho a nechat ji tam po dobu 8 hodin. Náplasti dobře stimulují vylučování toxinů, spalování tuků, cukrů a sacharidů, pomáhají zlepšit krevní oběh a vstřebat živiny. Netrapte své tělo nezdravými léky na hubnutí a drastickými dietami, stačí Vám tyto účinné náplasti. Náplasti na hubnutí Kiyeski jsou originální dárek pro krásu a štíhlou linii.

Produkt účinně blokuje vstřebávání mastnoty, cukru a škrobu a pomáhá vyrovnávat nadbytečnou chuť k jídlu. Pomáhá také odstraňovat tuk a toxické látky v těle a zároveň napíná pokožku. S účinkem přírodního urychlovače pronikajícího kůží může přírodní bylina rychle procházet kůží do lidského oběhového systému přes oblast pupku. Protože je náplast extrahována z přírodních bylin, nespouští průjem. Kromě toho je míra použití náplasti vyšší než užívání tablet, protože obchází trávicí systém, játra a ledviny. Rovněž se zachovávají její účinné složky. Jednoduše přilepte tenkou náplast na oblast pupku. Extrakt funguje po celý den uvnitř vašeho těla - všechny bylinné, bez vedlejších účinků a přijímají moderní TTS (Tran dermální terapeutický systém) - přirozený způsob, jak zhubnout trvale a anticelulitidou.

Obsah balení:

  • 10ks Náplasti na hubnutí Kiyeski

Specifikace produktu:

  • Rozměry: 7,8 x 7,8 cm
  • Materiál: textil
  • Uchovávejte náplasti v uzavřeném sáčku v chladném a suchém prostředí

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.034 kg