Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Dynamite sex erotická hra

Kód: D2258
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okořeňte své milostné hrátky v ložnici i mimo ni a kupte si tuto originální erotickou hru dynamite sex. Dynamite sex Vám rozšíří možnosti v intimních chvílích s Vašim partnerem. K dispozici máte různé úkoly, které můžete plnit hned nebo během celého týdne. Úkoly můžete přiřadit na určité dny a tím si hru užívat déle. Dynamite sex erotická hra je originální dárek pro zamilované

Orální sex, sex ve městě, hraní s masturbací, romantická večeře, milostné rozhovory - to vše najdete v této jedné hře. Během jednoduché hry získáte žetony, za které si kupujete karty s romantickými a erotickými úkoly. Mezi nimi najdete úkoly na téma klasického sexu, orálního sexu nebo aranžování lásky mimo ložnici. Najdete zde mimo jiné povzbuzení pro milostný rozhovor nebo romantickou večeři. Zadané úkoly umístíte na tabuli a přiřadíte je k vybranému dni v týdnu. Díky tomu může jeden erotický večer trvat celý týden. Velmi jednoduchá pravidla hry.

Obsah balení:

  • Hrací desku
  • Karty
  • Žetony
  • Pravidla hry

Specifikace produktu:

  • Hra může trvat i celý týden
  • Hra pro dospělé 18+

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.205 kg