Náš velkoobchod přešel na novou platformu, pokud jste náš stávající klient, prosím navštivte tento odkaz (klikněte zde) a obnovte si heslo svého účtu. Následně si prosím v účtu opravte či nastavte aktuální fakturační a dodací údaje. Vše by mělo být přeneseno, ale pro jistotu si to zkontrolujte.

Beardo čepice s vousy

Kód: D1632/SEC D1632/SEZ Zvolte variantu
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste pro svého partnera originální dárek na zimní období? Pořiďte mu vousatou čepici. Nejen, že si partner zakryje hlavu, ale také tvář. Originální vzhled okouzlí snad každého. A nebude mu zima na bradu. Praktické využití se partnerovi bude určitě líbit. Výhodou je, že si vousatou čepici nemusíte holit. Díky jedné čepice si užijete pohodlné procházky při zasněžené zimě.

Chcete vypadat  skvěle a mega originálně? 

Máme pro vás něco , díky čemuž se budete cítit  bezstarostně jako v dětství, když vám nebude záležet, co říkají sousedé. Tohle vše dává Beardo čepice s vousy! Ano, ano, byli jsme také  šokováni, když jsme ji poprvé viděli. Přestože se hodí pro většinu hlav, protože je flexibilní, podle našeho názoru jen málokdo bude mít odvahu vyrazit na ulici v ní, nastoupit do ní autobusem nebo do ní přijít pracovat. Pravděpodobně bude snazší běžet s takovým vousem na lyžích nebo snowboardu, ale městská džungle je zde  skutečnou výzvou. Zvládneš ji?

Mimochodem, stojí za to zdůraznit, že tato Beardo čepice s vousy dokonale chrání obličej před chladem, větrem a sněhovými bouřkami. Nejen, že je praktický! Je to také skvělá nabídka pro ty, kteří vždy chtěli mít vousy, ale neodvažovali se nebo jejich manželka to nedovolila. Tento vous je téměř bezúdržbový a myje se v pračce bez holení;)

Obsah balení:

  • 1ks čepise s vousy

Specifikace produktu:

  • Rozměry balení: 24 x 20 x 4 cm
  • Váha balení: 0,08 kg
  • Materiál: akrylová příze

Ilustrační videa:

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální a netradiční gadgets
Záruka: 2 roky